Коагулянт "ЦЕ СРІБЛО. ФЛОК ПРО", 1кг

ЦЕ СРІБЛО
THESR012
400,00
Призначений для освітлення з подальшим усуненням каламутності води в басейні. Ефективно впливає на дрібні, недоступні для фільтрації частки. Застосування засобу забезпечує ідеальну прозорість і чистоту води.

Перед введенням препарату обов'язково виміряти кислотно-лужний баланс води і при необхідності привести його до нормативного рівня - 7,2 - 7,4.

Застосування: необхідно використовувати 25-50 грам засобу на 10 м3 оброблюваної води (вказані дози слід розглядати, як загальні. В кожному окремому випадку, в залежності від стану води дози препарату слід збільшити, або зменшити).


Перед введенням, засіб необхідно повністю розчинити в ємності з водою з басейну, після чого, рівномірно влити по всьому периметру басейну. Включити фільтрацію на період від 1 до 2 годин.
Після завершення роботи фільтра, воді треба відстоятися 8-10 годин. Всі забруднення залишаються на дні у вигляді осаду, який легко забирається за допомогою водного порохотяга..

Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.

Рекомендації:
Препарат рекомендується використовувати у вечірній час доби.

Зберігати в закритому вигляди при температурі вище 0°С в тарі виробника, уникаючи попадання прямого сонячного проміння, в недоступному для дітей місці.
Термін придатності - 36 міс. Номер партії відповідає даті виробництва внизу упаковки.

ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ.