Гранули "ЦЕ СРІБЛО. РH-МІНУС", 1 кг

ЦЕ СРІБЛО
THESR011
400,00
Призначення: Для зниження кислотно-лужного балансу води і приведення його до оптимальних значень - 7.2-7.6 (рекомендовано використовувати препарат, при значенні рівня pH вище 7.6). Для ручного дозування в воду. Нормативний рівень балансу рН підвищує ефективність роботи засобів для стерилізації та коагуляції води, запобігає подальшій появі нальотів і вапняних відкладень на поверхні та стінках басейну, виключає можливість появи подразнень і алергічних реакцій у людини.
Застосування: для зниження рівня рН на 0,1 необхідно використовувати 10 г засобу на 1м3 оброблюваної води. Перед введенням в чашу, препарат розводиться в ємності з водою з басейну, до повного розчинення. Після цього, розчин рівномірно виливається по всьому периметру басейну (уникаючи місць поблизу форсунок і скімерів), з подальшим запуском фільтрації.

Не рекомендується відвідування басейну протягом ЗО хвилин після застосування засобу!

Через 12 годин, після використання засобу, необхідно провести контрольне вимірювання рівня кислотно-лужного балансу. Якщо значення pH залишається за межами рекомендованих, необхідно провести процедуру повторно.

Склад: Гранули гідросульфату натрію.

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.

Використовувати засіб тільки в гумових рукавичках, а також в добре провітрюваному приміщенні або на відкритому просторі. При попаданні на шкіру негайно змити великою кількістю води. У разі потрапляння в очі негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

Рекомендації:
Препарат рекомендується використовувати у вечірній час доби.

Зберігати в закритому вигляди при температурі вище 0°С в тарі виробника, уникаючи попадання прямого сонячного проміння, в недоступному для дітей місці.
Термін придатності - 36 міс. Номер партії відповідає даті виробництва внизу упаковки.

ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ.