Комплекс для басейну "Сила наносрібла та міді", 2 х 400 мл (малий)

ЦЕ СРІБЛО
THESR001
750,00
800,00
Антибактеріальний, противірусний, протигрибковий, альгіцидний комплекс.

ЦЕ СРІБЛО для знезараження води у відкритих та закритих басейнах – надійно та безпечно знезаражує, пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів та усуває водорості.
СПЕКТР ДІЇ: Наносрібло – знищує до 95% патогенних бактерій, вірусів, грибів. Біоцидний полімер підсилює дезінфікуючу дію та освітлює воду. Комплекс міді та ЧАС - зупиняє зростання та розмноження водоростей.
ДОЗУВАННЯ ПРИ ПЕРВИННІЙ ОБРОБЦІ: 20 мл компоненту на 1м3 оброблюваної води.
ПОДАЛЬША ОБРОБКА: індивідуально, виходячи зі стану води - в середньому 10 мл на 1 м3 води не рідше 1 разу в 2 тижні. Висока температура повітря і дощі вимагають обробки 1 раз на 10 днів (поява слизу на стінках басейну свідчить про необхідність чергового додавання засобу).
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Струсніть пляшку. Необхідну кількість компоненту розчинити в 3-5 літрах води і влити в воду вздовж борту басейну при увімкненій фільтраціі. Перед дозуванням в воду переконайтесь, що рівень рН відповідає значенню 7,2–7,6; загальна лужність 80–150 ppm; кальцієва жорсткість 180–275 ppm. Вода має бути повністю дехлорована. Бажано використовувати пісочний фільтр-насос.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЗАУВАЖЕННЯ: Препарат гіпоалергенний, не містить хлору. Екологічно безпечний. Ефективно дезінфікує воду при температурі повітря вище 40°С. Безпечний для тварин. Без запаху. Підходить для приватних та публічних басейнів каркасного та стаціонарного типу.
ПРИ НЕДОСТАТНІЙ ФІЛЬТРАЦІЇ, НАЯВНОСТІ ЗАЛИШКІВ ХЛОРУ, НАДМІРНІЙ ЖОРСТКОСТІ ВОДИ може спостерігатися ефект «молочної води» протягом 3-5 днів.
Ідеально підходить для купання немовлят у басейні.
СКЛАД: 1) дезінфікуючий засіб з наносрібла ARGENTIS NANO, біоцидний полімер, вода 2) Вода, комплекс на основі сульфату міді та ЧАС.
Зберігати в закритому вигляди при температурі вище 0°С в тарі виробника, уникаючи попадання прямого сонячного проміння, в недоступному для дітей місці.
Термін придатності - 36 міс. Номер партії відповідає даті виробництва внизу упаковки. Допускається утворення осаду, що не впливає на якість засобу.

ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ.
ТУ У 20.2-43731690-001:2020