Засіб "ЦЕ СРІБЛО. Активний кисень", 1Л

ЦЕ СРІБЛО
THESR010
500,00
Рідкий концентрований препарат, призначений для шокової дезінфекції води у басейні. Знищує різного роду бактерії, цвіль і грибки шляхом окислення. Також рекомендований для дезінфекції чаші басейнів перед запуском, фільтрів і обладнання, а також для переходу з хлору.
Також рекомендований для дезінфекції чаші басейнів перед запуском, фільтрів і обладнання та переходу с хлору на ЦЕ СРІБЛО.

Застосування: Шокова обробка води в басейні виконується у вечірній час або вночі. Перед застосуванням засобу, необхідно заміряти і скорегувати (при необхідності) pH до нормативних показників - 7.2 - 7.6.
Дозування: з розрахунку 100 мл на 1 м3 оброблюваної води. Перед введенням, засіб необхідно розвести в 10-20 разів в ємності з водою з басейну, після чого, рівномірно влити по всьому периметру басейну.
Далі включається фільтрація на період 6 - 8 годин.

Після введення препарату, не рекомендується відвідувати басейн протягом 12 -24 годин.

Рекомендується для домашніх басейнів і інших водойм, де використання хлору небажано. Шокову дезінфекцію води в басейні рекомендується проводити перед запуском, і в період експлуатації не рідше, ніж кожні 30 - 60 днів залежно від експлуатаційних умов.

Поточну дезінфекцію рекомендується проводити срібним бактерицидним комплексом «ЦЕ СРІБЛО».

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. При застосуванні використовувати індивідуальні засоби захисту. Зберігати окремо від продуктів харчування.

Зберігати в закритому вигляди при температурі вище 0°С в тарі виробника, уникаючи попадання прямого сонячного проміння, в недоступному для дітей місці.
Термін придатності - 36 міс. Номер партії відповідає даті виробництва внизу упаковки.

ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ.